Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Srpen 30, 2017, 09:14:20 am 
Založil Giltanas - Poslední příspěvek od Tritlo
Taky jeste pockam, ale urcite koupim, nejlepe v akci, jestli bude.

2 
 kdy: Srpen 29, 2017, 19:18:59 pm 
Založil Giltanas - Poslední příspěvek od Frenak
ja stale vaham ci kupit , asi si to necham az na zimne vecery...

3 
 kdy: Srpen 28, 2017, 15:59:33 pm 
Založil Giltanas - Poslední příspěvek od Almych
Obavam se, ze budes asi jediny.  :(

4 
 kdy: Srpen 25, 2017, 13:54:29 pm 
Založil Giltanas - Poslední příspěvek od Giltanas
Tak jsem včera nakonec neodolal a koupil datadisk. Přišlo mi jen tak běhat a dělat úkoly bez epického booku takové nějaké bez cíle.
Chtěl jsem si založit high elfa a naboostit ho a ejhle. Po zakoupeni jsem zjistil, ze ve standart edici neni. I kdyz jsem měl za to, ze drive psali, ze bude. Tak jsem trosku zklaman i nastvan zaroven.
Kdo vše už běhá po Mordoru? Dnes vecer asi budu mit moznost si zahrat ;)

5 
 kdy: Červenec 13, 2017, 14:47:43 pm 
Založil Almych - Poslední příspěvek od Borondil
Přečetl jsem si první dvě položky (300+ questů, stovky deedů) a polil mne studený pot. To byly snad dvě nejhorší položky herního obsahu co pamatuji, absolutní kvantita bez ohledu na kvalitu a zabíjecí deedy kdy člověk musel odvádět pozornost něčím jiným aby mu z toho nepřeskočilo. Je mi docela líto těch vytrvalých co to ještě hrají, tohle si nezasloužili.

6 
 kdy: Červenec 13, 2017, 13:57:39 pm 
Založil Almych - Poslední příspěvek od Giltanas
Tak dnes mi došel mail, že bude vycházet Mordor - upgrade 20.

http://store.turbine.com/store/turbine/en_US/custom/pbpage.lotro-mordor

Pochopil jsem dobře, že vychází od 31.7.2017 pro ty, co si koupí dříve? Jsou možné tři edice a celkem teda dost peněz..
Bude se moci koupit expanze i za herni menu? Že bych alespon uplatnil sve body? :-)

Díky

7 
 kdy: Květen 20, 2017, 16:33:11 pm 
Založil Almych - Poslední příspěvek od Borondil
Co vím tak to Napoleonské rozšíření je pouze multiplayer a single to nemá. Z ostatních by ti měl stačit pouze Warband který je značne vylepšený základ původního Mount a Blade a zároveň slouží jako výchozí platforma pro další nekomerční módy. Ten Viking Conquest je standalone rozšíření od tvůrců Brytenwaldy (volný parádní mód na Warband a jediné co jsem ze série M&B hrál) Nehrál jsem základní hry ani ty Vikingy takže nemohu sloužit. Jediné co k tomu mohu navíc říci je že je to hrozně návykové a extrémní žrout času - aby ses někam dohrabal tak tam zahučíš doslova desítkama hodin, problém je že je tomu obětuješ rád a nejspíše se u toho budeš dobře bavit. Co tím chci říci je, že pokud trpíš nedostatkem času tak tu Pandořinu skříňku ani neotvírej, nejsou to hry na pár volných večerů.

8 
 kdy: Květen 19, 2017, 22:23:14 pm 
Založil Almych - Poslední příspěvek od Miranori
Na GOG je vikendova akce, zdarma zakladni Mount & Blade a rozsireni Mount & Blade: Warband za 4$.
Maji i dalsi rozsireni ve sleve, ale tady bych poprosil tusim Borsiho o zhodnoceni, ktere rozsireni stoji za to koupit.  ;)

https://www.gog.com/game/mount_blade

9 
 kdy: Březen 29, 2017, 15:03:53 pm 
Založil Frenak - Poslední příspěvek od Frenak
tu je aj dokaz :)

10 
 kdy: Březen 29, 2017, 13:55:53 pm 
Založil Frenak - Poslední příspěvek od Tritlo
Paradni vecer to byl!
I se splnenymi T2C instancemi :) Diky

Stran: [1] 2 3 ... 10