Autor Téma: Odkazník  (Přečteno 7388 krát)

Eldhaeven

• Anarúth Order
  • Voják
    • Zobrazit profil
Re: Star Wars: The Old Republic
« Reply #1 kdy: Březen 18, 2009, 11:40:27 am »

Až tohle odstartuje určitě vyzkouším..
Zaznamenáno
Eldhaeven - Hunter - woodworker - lovkyně samotářka - 65lvl

Robo

• Řemeslník
    • Zobrazit profil
« Reply #2 kdy: Březen 18, 2009, 21:56:12 pm »

Som zvedavy. Vyskusam to, kedze SWG je bohuzial mrtve coraz viac.
Zaznamenáno
I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Robik Bronzebeard, The Great Saboteur (Rune-Keeper)
Robomir Windweaver, Inn League Sage of Fine Spirits (Lore-Master)

Eldhaeven

• Anarúth Order
  • Voják
    • Zobrazit profil
« Reply #3 kdy: Březen 19, 2009, 10:16:48 am »

Zaznamenáno
Eldhaeven - Hunter - woodworker - lovkyně samotářka - 65lvl

Miky

• Tatar Tatarovič
  • Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #4 kdy: Březen 19, 2009, 17:41:41 pm »

Zaznamenáno

Mildin

• Anarúth Order
  • Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #5 kdy: Březen 20, 2009, 20:54:37 pm »

To já se těšim spíše na Falout MMO =) a vzhledem k tomu, že ho dělá Interplay a ne Bethseda... =P
Zaznamenáno

Miky

• Tatar Tatarovič
  • Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #6 kdy: Březen 20, 2009, 20:59:18 pm »

Hlavne jsem zvedavej, jestli tam bude opravdu tolik contentu co rikaji, pac to ma byt pry nejobsahlejsi gamesa co Bioware a LucasArts spolecne vyrobili.
Zaznamenáno

Wazalsky

• Host
« Reply #7 kdy: Březen 20, 2009, 21:25:25 pm »

Citace: "Mildin"

To já se těšim spíše na Falout MMO =) a vzhledem k tomu, že ho dělá Interplay a ne Bethseda... =P

Posledni informace jsou takove, ze se Interplay snazi ziskat 30 milionu USD na financovani Projectu V13, prozatim marne. Maji cas zhruba do poloviny roku, pokud se nezacne do te doby na projektu skutecne pracovat (v soucasne dobe je ve fazi preprodukce), nezbude mu nez toho nechat. Sance jsou zhruba 70:30 v neprospech projektu. Bohuzel. Na vyvoji je zainteresovan mimo jine Chris Taylor, lead designer Fallout 1 (jiny Chris Taylor nez ten podepsany pod hrami jako napr. Dungeon Siege), o to vic neuspech projektu zamrzi.
Zaznamenáno

Tavion

• Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #8 kdy: Březen 20, 2009, 22:16:19 pm »

Jak na to tak koukám, tak třeba screen http://www.swtor.com/media/screens/20090123_001 graficky dost připomíná třeba WoW. Jasně, vím, že to neni snad ještě ani alpha verze, ale obávám se toho, že dostaneme další komiksovou kopii wowu, tentokrát z prostředí SW což bych vážně nerad.

Já beru to, že to chtějí mít pro co nejširší skupinu lidí, takže vezmoou grafiku, která bude "dobrá" a poběží i na starších pc, přece jen, né každej může/chce dát ~15k každej rok za pc. Nicméně třeba AoC ukázalo potencionál, jakej v grafice je.. jestli se mi na AoC něco líbilo tak to byla práve grafika a já osobně bych radši viděl sw mmo v pěkným grafickým kabátu, než tom komiksový, který je teď všude. Ono i blizzard od toho pomalu upouští a je to znát.

Pak sem zvědavej na char creation. SWG předvedlo tvoření charu do detailu, se kterým jsem se ještě nesetkal. Doufám, že se BioWare s tímhle pohraje. Osobně mi už ten styl rambo/anorektička s emo účesem vážně leze krkem. Kdyby aspoň použili model z Mass Effektu.. tam to celkem šlo, sice taky do značný míry předdefinovaný, ale přece jen mnohem lepší jak wow a jeho 10 obličejů, nebo i aoc, který mělo sice možnost nastavení, ale ten základní typ byl taky jen jeden z těch pár a žádný velký změny člověk neudělal.

No a v nejposlední řadě space. Protože vesmír je základ všeho a sw mmo bez vesmíru jako by nebyla  :)
Zaznamenáno

Gunglir

• Host
« Reply #9 kdy: Březen 21, 2009, 13:44:12 pm »

Vypada to hezky a hlavne to nedela SOE
« Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:21:48 am od Miky »
Zaznamenáno

Miky

• Tatar Tatarovič
  • Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #10 kdy: Březen 21, 2009, 13:57:47 pm »

Uvidime, Bioware je jeden z nejlepsich tymu co znam, jsem zvedav jak se poperou s takovouto vyzvou jakou je MMO.

Newsletter
Zaznamenáno

Gunglir

• Host
« Reply #11 kdy: Březen 21, 2009, 15:09:37 pm »

Pravda, BioWare ma za sebou hodne velmi kvalitnich titulu...

Zas na druhou stranu vyvoj a hlavne pak full release je hlavne otazkou penez, spousta MMORPG s dobrym potencialem ztroskotala na predcasnem vydani, kdy byl zjevny tlak sponzoru dostat z lidi prachy bez ohledu na stav hry. Za posledni rok dva bych mohl vypravet
« Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:21:15 am od Miky »
Zaznamenáno

Wazalsky

• Host
« Reply #12 kdy: Březen 21, 2009, 15:53:10 pm »

Citace: Gunglir
Pravda, BioWare ma za sebou hodne velmi kvalitnich titulu...

Zas na druhou stranu vyvoj a hlavne pak full release je hlavne otazkou penez, spousta MMORPG s dobrym potencialem ztroskotala na predcasnem vydani, kdy byl zjevny tlak sponzoru dostat z lidi prachy bez ohledu na stav hry. Za posledni rok dva bych mohl vypravet

Zrovna u Bioware bych se o toto nebal. O co bych se bal, je jejich nezkusenost s vyvojem MMO...
« Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:20:31 am od Miky »
Zaznamenáno

Gunglir

• Host
« Reply #13 kdy: Březen 21, 2009, 17:47:53 pm »

Darkfall taky bezi nekde v recky garazi na serveru vyrobenym z telegrafnich dratu a krabice od pizzy a jak je to dobra hra... pritom to delal tym 30ti naprostych MMO amateru. No uvidime za par mesicu.
« Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:20:14 am od Miky »
Zaznamenáno

Robo

• Řemeslník
    • Zobrazit profil
« Reply #14 kdy: Březen 24, 2009, 17:18:50 pm »

Citace: Tavion
Pak sem zvědavej na char creation. SWG předvedlo tvoření charu do detailu, se kterým jsem se ještě nesetkal. Doufám, že se BioWare s tímhle pohraje. Osobně mi už ten styl rambo/anorektička s emo účesem vážně leze krkem. Kdyby aspoň použili model z Mass Effektu.. tam to celkem šlo, sice taky do značný míry předdefinovaný, ale přece jen mnohem lepší jak wow a jeho 10 obličejů, nebo i aoc, který mělo sice možnost nastavení, ale ten základní typ byl taky jen jeden z těch pár a žádný velký změny člověk neudělal.

este na zaciatku sa umelecky riaditel v jednom rozhovore vyjadril, ze to s kustomizaciou postav rozhodne nebudu prehanat

"Customization is really key in an MMO, and if we don't have those character creation options we'd be shorting the players. Beyond that, we're trying to tell stories the BioWare way, and that includes the fact that if you see silly-looking people running around in your world that breaks the immersion. That said, it's a bullet point feature in any MMO and is very high on my personal list.

We're really trying to go for options that give us the most "bang for the buck". People are always talking about sliders that adjust your nose size or align your eyes in miniscule amounts, but - to us - it's much more about the silhouette."

http://www.tentonhammer.com/node/47423
« Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:19:37 am od Miky »
Zaznamenáno
I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Robik Bronzebeard, The Great Saboteur (Rune-Keeper)
Robomir Windweaver, Inn League Sage of Fine Spirits (Lore-Master)