Stran: 1 ... 6 7 [8]   Dolů

Autor Téma: Gilda Anaruth Order - Star Wars The Old Republic  (Přečteno 14938 krát)

Rraven

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
    • První dobrá
Re: Gilda Anaruth Order - Star Wars The Old Republic
« Reply #105 kdy: Březen 26, 2012, 21:52:28 pm »

Taky jsem uz pred nejakou dobou prestal hrat, duvody se moc nelisi od toho, co jsem popsal v prvnich dojmech ve vlaknu "Tak co rikate na plnou hru". I kdyz v LOTRO chybi novy obsah, me osobne bavi porad vic nez SWTOR. Ale je to nova hra, treba se sem casem vratim :)
Zaznamenáno
Ravenkeep | Elf Runekeeper | 85 | Farmer & Scholar (cech)
Ravenward | Man Warden | 75 | Woodworker (cech) & Forester
Ravenlor | Man Lore-master | 80 | Jeweller (cech) & Cook
Ravenhir | Dwarf Champion | 66 | SM Metalsmith (cech) & SM Prospector

Deovan

• SWTOR-AO
  • Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #106 kdy: Březen 28, 2012, 12:59:04 pm »

7. pád: "S kým, čím..." vždy se S...  ;)

:-X
Zaznamenáno

Deovan

• SWTOR-AO
  • Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #107 kdy: Březen 28, 2012, 13:07:11 pm »

Ja to hral abych se bavil a ne abych mel uber brneni a vsechny mozny rewardy za splaneni questu. Zcela evidetne cekame od hry kazdy neco jineho. A to co jsem cekal ja, TOR bohuzel absolutne nenaplnil. A to jsou SW moje srdcova zalezitost, kvuli ktere jsem ochoten ledacos prekousnout.

Špatně jsem se vyjádřil, chtěl jsem reagovat na tu "nudu" ve SWTOR. Jen jsem tím chtěl naznačit, že v případě Almycha na +-20 lvl je dost předčasné říct, že hra je nudná. To je jako říct to o LOTRu, když budu někde kolem Trestlebridge... (a mám teď strach, jestli jsem nenapsal někde hrubku). Trochu mi tu občas připomínáte http://thenoob.bilelamy.cz/strip011.html :) a rozhodně nemyslím PK  ;)
Zaznamenáno

Malf

• Anarúth Order
  • Seržant
    • Zobrazit profil
    • Malf
« Reply #108 kdy: Březen 28, 2012, 14:14:29 pm »

...(a mám teď strach, jestli jsem nenapsal někde hrubku). Trochu mi tu občas připomínáte http://thenoob.bilelamy.cz/strip011.html :) a rozhodně nemyslím PK  ;)
Hrubky klidně dělej, rád je opravím... Ostatně záměna s/z vyložená hrubka není. Tečka. Tvůj odkaz mi trochu připomíná jistý druh provokace, který beru snad raději jako rozmar v jarním slunečném odpoledni...  ;) Budiž mi odvetou za předchozí pravopisnou poučku!  8) Buď dobrý, Ty Deovan a hodně štěstí ve Star Wars! Vidím, že je pro nás oba velkým přinosem, že se vyskytujeme v jiných virtuálních světech a nemusíme se tudíž potkávat... ;D Slovní přestřelky a rádoby vtipné narážky už mám za sebou...
« Poslední změna: Březen 28, 2012, 14:45:34 pm od Malfurionell »
Zaznamenáno
MALFŮV WEB: http://www.malf.cz

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
    • http://www.anaruth-order.cz
« Reply #109 kdy: Březen 28, 2012, 15:49:04 pm »

Špatně jsem se vyjádřil, chtěl jsem reagovat na tu "nudu" ve SWTOR. Jen jsem tím chtěl naznačit, že v případě Almycha na +-20 lvl je dost předčasné říct, že hra je nudná. To je jako říct to o LOTRu, když budu někde kolem Trestlebridge... (a mám teď strach, jestli jsem nenapsal někde hrubku). Trochu mi tu občas připomínáte http://thenoob.bilelamy.cz/strip011.html :) a rozhodně nemyslím PK  ;)
Hra me ma bavit od prvniho levelu a porad. Abych se pronudil na 50 level s tim, ze pak teprve zacne zabava, je nesmysl. Srovnani s LOTREM uz vobec nesedi, protoze u toho jsem prvni rok prosedel kazdou volnou chvili a nenudil se ani vterinu. Je pravda, ze to bylo dost jine LOTRO nez je ted. To same u SWG. SWTOR je splacanina vsech dobrych mechanizmu z ostatnich MMO, ale stejne jako u vareni plati, ze kdyz dam dohromady vsechno co mi chutna, tak z toho nejspis vyleze blivajz.

A uz vubec nechapu souvislost sveho postu s tim linkem na ten komix. Kterej je navic desne prelozenej.
Zaznamenáno

Deovan

• SWTOR-AO
  • Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #110 kdy: Březen 28, 2012, 18:41:41 pm »

Oki, už toho nechám. Vraťmě se k zábavě, o to přece jde. Každý co jeho jest.
« Poslední změna: Březen 28, 2012, 19:01:36 pm od Deovan »
Zaznamenáno

Borondil

• Administrátor
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #111 kdy: Květen 25, 2012, 10:30:09 am »

Gilda Anarúth Order v SWTOR na serveru Trask Ulgo byla defacto hibernována. Aktivně hrající lidé (cca 4-6) se připojili k mezinárodní gildě Order of Assassins. V AO zůstalo několik desítek neaktivních postav a nějací nadbyteční alti.
Zaznamenáno
Talagad, harfeník a člen kuchařského spolku
Borondil, kapitán, kovář zbrojí
Mithieneth, putující elfka
Ametysta, pokojská Paní Andulien
Anaruth, pokladník Řádu

Miranori

• Administrátor
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #112 kdy: Květen 25, 2012, 11:04:45 am »

Prave jsem se chystal zeptat, zdali se pustime do transferu nekam na jiny server (kdyz v dalsim patchi bude moznost transferu), ale vyresilo se to takto...
Zaznamenáno
Miranelka Hunter (Weaponsmith)
Miranori Guardian (Jeweler , Cook)
Miraniwen Captain (Jeweler)
Miranero Champion (Metalsmith)
Miranel Loremaster (Woodworker)
Stran: 1 ... 6 7 [8]   Nahoru