Autor Téma: Tak co říkáte na plnou hru?  (Přečteno 7799 krát)

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
    • http://www.anaruth-order.cz
Re: Tak co říkáte na plnou hru?
« Reply #15 kdy: Leden 09, 2012, 08:12:31 am »

Giltanas: Klicem si aktivujes ucet u EA. Takze se muzes prihlasit na jakemkoliv PC, kde je hra naistalovana.

Rozarka: Ja jsem si procetl jen par tutorialu pro zacatecniky, daji se tam najit cenne rady. Jinak fora jsou z meho subjektivniho pohledu desne neprehledna. Takovy Dev Tracker je totalne nepouzitelny.
Zaznamenáno

Rozarka

• Anarúth Order
  • Mistr brku
    • Zobrazit profil
« Reply #16 kdy: Leden 09, 2012, 16:26:03 pm »

Rozarka: Ja jsem si procetl jen par tutorialu pro zacatecniky, daji se tam najit cenne rady. Jinak fora jsou z meho subjektivniho pohledu desne neprehledna. Takovy Dev Tracker je totalne nepouzitelny.
Neprehlednost je to nejmensi. Ja mam pocit ze se tam nahrnuly vsechny ty deti z WoW,ktere pred WoW zadnou jinou MMORPG neznaly. Kazdy z nich pak musi zalozit svuj vlastni topic o tom co je podle nich spatne a pokud jim vyvojari nevyhovi(tzn tak do dvou dnu  ;) ),rusi predplatne.
Zazil jsem start uz mnoha MMO her,ale tolik balastu na forech, jako u teto hry ,nepamatuji.
Asi uz vyrusta nova generace rozmazlenych hracu.
Zaznamenáno
Rozarka-Minstrel

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
    • http://www.anaruth-order.cz
« Reply #17 kdy: Leden 09, 2012, 17:34:35 pm »

Rekl bych, ze po mesici zdarma by mohl odpadnout ten nejhorsi scum a pak se uvidi. Hlavne aby bioware odolali a nezacali to bezhlave rovrtavat.
Zaznamenáno

Giltanas

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #18 kdy: Leden 09, 2012, 17:53:01 pm »

Děkuji za info....  Jsem rád, že to nemusím stahovat   ;D
Zaznamenáno
Giltanas, lvl 100, Elf of Lindon - Hunter - Armsmann
Gillanor, lvl 65, Elf of Rivendell - Runekeeper - Cook
Linaeween, lvl 74, Elf of Lorien - Minstrel - Jeweller

Andulien

• Upovídaný
  • Nályë mól nausëlyo
    • Zobrazit profil
« Reply #19 kdy: Leden 09, 2012, 18:02:07 pm »

Omylem jsme se zatoulal na oficialni fora a procital si je cely den(v praci samozrejme  ;) ). Lidi uz 10 dni po vydani zakladali topicy jako "Hra umira",''chcete hru zachranit?"...
Tolik ''moudrych'' rad pohromade se jen tak nenajde. Lidi si tam stezuji na uplne vsechno-dlouhe cestovani,spatna aukce,hra je moc tezka,hra je moc lehka,nechci chodit se spolecnikem,chci vic spolecniku,...
A porad to nekdo prirovnava k WoW(koho uz to nestve-jako by WoW nekdy prineslo neco originalniho)

Cist oficialni fora MMORPG her,to je pro me zabijak zabavy. Uz tam nevlezu  :P
Já jsem nikde na žádné krabici nenašel položku, že to musím hrát. Hráči si pořád stěžují  ;D
Zaznamenáno
Alsias-loremaster

Béda

• Anarúth Order
  • Páže
    • Zobrazit profil
« Reply #20 kdy: Leden 09, 2012, 21:57:15 pm »

Rekl bych, ze po mesici zdarma by mohl odpadnout ten nejhorsi scum a pak se uvidi. Hlavne aby bioware odolali a nezacali to bezhlave rovrtavat.

Já si myslím, že až opadne prvotní nadšení, tak se po vzoru WoWka (stejně jako u Lotra a jiných MMO) uchýlí k všelijakému zjednodušování a prznění světa a atmosféry, jen aby z toho co nejvíce vytřískali.
« Poslední změna: Leden 09, 2012, 22:00:09 pm od Béda »
Zaznamenáno
Béda Vozembouch

Giltanas

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #21 kdy: Leden 10, 2012, 08:20:52 am »

No osobně si myslím, že hra je pochopitelná, intuitivní a rozhodně ne složitá...

Jinak zde je něco málo o chystaném patch 1.1. Sice tam není nic moc řečeno, ale je tam pak odkaz na oficiální stránky, ovšem už v Aj.
http://games.tiscali.cz/oznameni/prvni-velky-patch-pro-old-republic-uz-se-testuje-58090
Zaznamenáno
Giltanas, lvl 100, Elf of Lindon - Hunter - Armsmann
Gillanor, lvl 65, Elf of Rivendell - Runekeeper - Cook
Linaeween, lvl 74, Elf of Lorien - Minstrel - Jeweller

Rozarka

• Anarúth Order
  • Mistr brku
    • Zobrazit profil
« Reply #22 kdy: Leden 23, 2012, 19:17:44 pm »

Postrehy ze hry tu nejake jsou,ale bavi vas to vubec? Mate uz nekoho na max lvl?

Po mesici hrani me to stale bavi. A to rozhodne nejsem fanda sveta SW a pred vydanim jsem byl VELKYM kritikem grafiky.
Zaznamenáno
Rozarka-Minstrel

Sludig

• SWTOR-AO
  • Seržant
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #23 kdy: Leden 24, 2012, 06:33:41 am »

ja uz mam jednu lvl 5Oku,powertecha.Bohuzel jsem zatim v gilde jediny a musim cekat na ostatni,pug na HM je problem sehnat neskutecnej. Lidi chodi uz jen s cleny gildy a pugy se neskladaji. Nez abych delal daily questy porad dokola tak jsem si rozjel alta - operativku.

S grafiky jsem nadseny nebyl,ale v betaweeku jsem si to osahal a zjistil ze to vypada mnohem lepe nez na screenshotech a videich a nakonec jsem si na ni zvykl a celkem me pojeti vyhovuje. Design planet se me libi.....nejoblibenejsi jsou Hoth, Belsavis, Tatooine

Hra zatim bavi,pribehy classu jsou velmi povedene,alespon za empire. Ta operativka je uplne vynikajici,plna intrik a neni tak cernobila jako u bounty huntera. Pokud si udrzi tempo pridavani novych FP,operaci a dalsich uprav  a vylepseni tak zustavam.

Zaznamenáno
Dageorn Theorien -captain
Sludig-guardian-GM mettalsmith
Dakeyrin Theorien - Burglar

Rozarka

• Anarúth Order
  • Mistr brku
    • Zobrazit profil
« Reply #24 kdy: Leden 24, 2012, 08:58:00 am »

Pribeh je fajn. Questy jsou fajn. Jen volba temat v rozhovorech je obcas matouci a postava mluvi neco jineho nez jste cekali. Taky rozdeleni temnych/svetlych bodu za ciny je nekdy  pochybne. Naopak mile me prekvapilo jak casto muze ma postava paseraka flirtovat. Dvakrat uz to skoncilo odchodem 'dozadu' a zcernanim obrazovky   ;D
Zaznamenáno
Rozarka-Minstrel

Andulien

• Upovídaný
  • Nályë mól nausëlyo
    • Zobrazit profil
« Reply #25 kdy: Leden 24, 2012, 10:04:41 am »

Musím se přiznat, že jsem vůbec neuvažoval o hraní nějakého swtoru. Grafika hrozná, jak na screenech tak na videu. Betu jsem nehrál a tak jsem si neošahal hru jak zde píše Sludig. Po hraní asi týdnu v Lotru jen s Migornem a Filomenou, jsem se rozhodl následovat dalších 15 lidí z AO a utekl jsem do swtoru.
 Musím uznat, že atmosféra je úžasná. To co mi v Lotru chybí zde je. Konverzace, možnost si plnohodnotně vybrat stranu PvP atd. Grafika není zase tak horzná na tak mladou hru a někde jsem četl, že se bude stále vylepšovat. Asi jsem přistupoval k swtoru jako Rozárka, nic jsem neočekával, ale byl jsem mile překvapen.
 Plně doufám, že se tu v dohledné době neukáže F2P co vyloženě ničí momentálně MMO.
Zaznamenáno
Alsias-loremaster

Sludig

• SWTOR-AO
  • Seržant
  • *
    • Zobrazit profil
« Reply #26 kdy: Leden 24, 2012, 11:08:57 am »

Vzhledem k tomu ze je to pod hlavickou nenazranych EA bych se F2P modelu neobaval. Oni to radeji zavrou uplne nez by to nechali hrat lidi zadarmo  ;)
Zaznamenáno
Dageorn Theorien -captain
Sludig-guardian-GM mettalsmith
Dakeyrin Theorien - Burglar

Miranori

• Administrátor
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #27 kdy: Únor 01, 2012, 21:32:47 pm »

To je masaz, na uctu Miranori (Trooper) jsem nebyl cca 14 dni a prisel mi tento email  ;D ;D ;D
Aric me netrpelive ocekava, no nic sbohem kamaradi, musim vyslyset jeho prosby a vracim se za nim na PvP server.

Zaznamenáno
Miranelka Hunter (Weaponsmith)
Miranori Guardian (Jeweler , Cook)
Miraniwen Captain (Jeweler)
Miranero Champion (Metalsmith)
Miranel Loremaster (Woodworker)

Rozarka

• Anarúth Order
  • Mistr brku
    • Zobrazit profil
« Reply #28 kdy: Únor 13, 2012, 18:05:02 pm »

Nejak mrtvo.
 Ja uz jedu druhou postavu Jedi Consular(sage) a kupodivu je to opet zabava. Narozdil od Smugglera ted nemam nejmensi problem dat jakehokoliv elite moba a dokonce davam i takove ty nahodne world Champion moby na stejnem lvl jako ja. Alespon zatim(lvl 24). lecitel je proste lecitel  ;)
Zaznamenáno
Rozarka-Minstrel

Andulien

• Upovídaný
  • Nályë mól nausëlyo
    • Zobrazit profil
« Reply #29 kdy: Únor 15, 2012, 07:03:35 am »

Sageho mám také na 50tce a tak si jedu, ehm Shadowa. Připomenu si příběh co jsem dělal a hlavně to je příjemná změna. To dps Shadowa ze stínu je nehorázné :)
Zaznamenáno
Alsias-loremaster