Autor Téma: Raidovací úterky  (Přečteno 1031 krát)

Larvar

• Anarúth Order
  • Rytíř
    • Zobrazit profil
Raidovací úterky
« kdy: Září 17, 2013, 08:08:55 am »

Přátelé, kamarádi!

Léto se pomalu chýlí ke konci, prázdniny jsou za námi a většina normálních lidí už má za sebou i dovolenou - no a protože teď už zase určitě nemáte nic lepšího na práci, koukáte z okna, šťouráte se v nose a nevíte roupama co by, tak si dovolím připomenout dříve tolik populární raidovací úterky...

Mlhavě si vzpomínám, jak Larvar v dávných dobách (asi tři měsíce zpátky, pozn. red.) vzhlížel ke všem těm pětaosmdesátníkům, kteří se vždy jednou týdně (posléze i dvakrát, když se přidala neděle) scházeli a ve vší slávě vyráželi do boje proti všem těm přisluhovačům zla, kteří si ve své pýše dovolili vystrčit nos z nory, jeskyně či brlohu. To bylo slávy, když se nájezd na opevněné bašty nepřátel setkal s úspěchem!

Pojďme se znovu spojit proti temnotě, oprašme mnohé nyní již matné zbroje, naostřeme čepele a vyražme zahnat stín zpátky tam, odkud přišel! Buďme opět tou hrstkou odvážných, ke komu slabí a bezbranní lidé Středozemě upínají své zraky coby ke své naději!

A teď zas trochu civilněji - raidovací úterky nebyly zrušeny, čili stále platí a věřím, že nejen já s radostí uvítám každého, kdo se ukáže ve hře. Sice možná není vypsána žádná oficiální akce v plánovači ani na fóru, to však neznamená, že se nic neděje :) Nejde přece jen o splnění kdejaké challenge (i wipe je zkušenost) nebo o zlatý loot (mimochodem, za celou tu dobu mi nepadl ani jeden zlatý předmět), ale hlavně o to, abychom se společně dobře pobavili, ať už to pro někoho znamená zaběhnout pár instancí nebo pro jiného třeba jen poklábosit na chatu či na "téesku". Navíc máme několik nováčků, kteří mohou potřebovat radu zkušenějších a já to všechno nepokryju :P

Pokud jste to dočetli až sem, tak vězte, že jste na konci mého dnešního příspěvku. Věřím, že jsem vás nikoho svým proslovem neurazil a doufám, že se s některými z vás opět potkám ve hře - dnes je totiž úterý ;)
Zaznamenáno
main: Larvar, elf - Hunter - Tailor
alt: Helkil, trpaslík - Guardian - Metalsmith
alt: Camwen, elfka - Warden - Woodworker
alt: Tardil, člověčice - Lore-Master - Scholar
alt: Rombelind, hobit - Burglar - Jeweller

Tritlo

• Globální Moderátor
  • Řemeslník
    • Zobrazit profil
Re: Raidovací úterky
« Reply #1 kdy: Září 17, 2013, 10:23:49 am »

Nevim v kolik dorazim domu, ale pokusim se zucastnit.
Zaznamenáno
Tophin, lučišník, historik
Tritwyn, strážkyně, šperkařka a kuchřka - Denik Tritwyn
Tritlo, lučišník, truhlář - Ve vysluzbe
Tritwen, strážkyně, krejčí - ve výslužbě

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
    • http://www.anaruth-order.cz
« Reply #2 kdy: Září 17, 2013, 10:41:02 am »

Tez se ukazu
Zaznamenáno

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #3 kdy: Září 17, 2013, 22:15:33 pm »

Tak nam prdla voda pod drezem v kuchyni, omlouvam se za neucast.
Zaznamenáno

Larvar

• Anarúth Order
  • Rytíř
    • Zobrazit profil
« Reply #4 kdy: Září 18, 2013, 07:56:27 am »

Almychovi:
Není nutné se omlouvat, Tvá neúčast v dané situaci je naprosto pochopitelná - předpokládáme-li, že jsi to neplánoval ;) doufám, že vás to neodplavilo a škody nedosahují astronomických hodnot!

Deník ze 17.9.2013:
Rád bych poděkoval všem účastníkům včerejšího společného večera, bylo to skvělé! Následuje stručný souhrn večera.

Účast, pokud si dobře vzpomínám, byla následující:
  • Tirithiel (Rune-Keeper)
  • Cossman (Minstrel)
  • Tritlo (Hunter)
  • Fuchtle (Captain)
  • Jahdor (Champion)
  • Larvar (Hunter)

Bez tanka jsme zaběhli tyto instance (snad jsem žádnou nevynechal):
  • Bells of Dale
  • Fornost: Wraith of Earth
  • Sammath Gúl
  • Haudh Valandil
  • Sambrog

Challenge jsme zvládli všude a v poslední jmenované instanci Tirithiel získala zlatá kaťata - dodatečně gratulujeme :)

Doufám, že se nejpozději příští týden opět sejdeme - a pokud nás bude víc, tak jen dobře!

P.S.: příště to někdo foťte nebo aspoň připomeňte, že se máme vyblejsknout - je škoda takovou slávu nezvěčnit obrazem ;)
Zaznamenáno
main: Larvar, elf - Hunter - Tailor
alt: Helkil, trpaslík - Guardian - Metalsmith
alt: Camwen, elfka - Warden - Woodworker
alt: Tardil, člověčice - Lore-Master - Scholar
alt: Rombelind, hobit - Burglar - Jeweller

Almych

• Anarúth Order
  • Upovídaný
    • Zobrazit profil
« Reply #5 kdy: Září 18, 2013, 08:55:44 am »

Vzhledem k tomu, ze jsem zatim v podnajmu, tak je mi to sumak. Ja nebyl doma, Misvik zacala zmatkovat, protoze nemohla najit ten spravny uzaver  ;D, nicmene soused ho nasel a zavrel to celkem vcas.
Zaznamenáno